Natřikrát o.s.

FILIGRÁN & IVAN PALACKÝ (work in progress)

Bezbariérové divadlo Barka

24. 11. 2014, od 20 hodin

 

Zveme Vás na první uvedení nového projektu, který vzniká ve spolupráci tanečního uskupení Filigrán a hudebníka Ivana Palackého.

 

// tři diskrétně deterministické modely //

// tři různá setkání s chaosem //

// tři denní doby //

 

Náš projekt je stále ve fázi otevřenosti, rozpracovanosti, je pořád schopný velké proměnlivosti. Čerstvě získal první ucelenější tvar, o který se s vámi chceme podělit.

Budeme tak vděční za vaši přítomnost a vnímavost i za jakékoli podněty, nápady a komentáře z vaší strany, které nám pomohou v další práci.

https://www.facebook.com/events/1493604704253484/

Vstupné: 50 Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ivan Palacký:

Hudebník a architekt. Hrál (v osmdesátých a na začátku devadesátých let) v různých skupinách a účastnil se rozmanitých hudebních projektů. Absolvoval mnoho koncertů se skupinou „Sledě, živé sledě“. V současnosti je členem ambi(val)entního dua „Tílko“ (s Jennifer Helia DeFelice) a audiovizuálního improvizačního dua „Koberce, záclony“ (s Filipem Cenkem). Vede si zvukový deník ze svých cest – zaznamenává útržky příběhů, podivné zvuky a rozmanité „akustické chyby“. Od roku 2002 se věnuje volné improvizaci a rád se zúčastňuje krátkodobých projektů (spolupráce s duem Cremaster, Ruth Barberán a Margaridou Garcia, Willem Guthriem, Andreou Neumann, Klausem Filipem ad.), stejně jako rád hraje sám. Od roku 2005 se jeho hlavní zálibou stalo „dolování“ zvuků z amplifikovaného jednolůžkového pletacího stroje Dopleta 160.

Jako architekt se zajímá o architekturu bez „stavění“, sociologické metody v projektování a morfogenetické mapy v digitální architektuře.

http://www.palacky.org/index.html

Představení se koná za finanční podpory statutárního města Brna.

zpět na homepage  
 
© 2008 www.natrikrat.cz Tvorba webových stránek Brno